Sista F122 Metal

Bilgi talep formu için tıklayın
     
Mastik ve Köpükler
 
Tek komponentli poliüretan mastik

TANIMI
- Tek komponentli poliüretan mastik.

UYGULAMA ALANLARI
- Bütün metal aksamlarda, birleşim derzlerinde, zemin genleşme derzlerinde, su yalıtımında ve yapıştırma işlerinde kullanılır.

ÜRÜN AVANTAJLARI
- Tek komponentlidir
- Havanın nemi ile sertleşir
- Mükemmel elastikiyet ve yapışma gücüne sahiptir
- Yaşlanmaya ve dış hava şartlarına dayanıklıdır
- Hızlı sertleşir
- Korozyona dayanıklıdır
- Düşük ısılarda da elastiktir
- DIN 18540 a uygundur

SARFİYAT
UYGULAMA

- Uygulama yapılacak yüzey, kuru, temiz, tozsuz, yağdan ve bitümden arındırılmış olmalıdır. Eğer yüzeyde mastik varsa temizlenmelidir. Çok emici yüzeylerde Ceresit PS 300 Poliüretan Astar kullanılması tavsiye edilir.
- Kartuş ağzındaki zar delinir, alttaki alüminyum kaplama çıkartılarak kartuş Sista Kartuş Tabancası?na takılır, hava kabarcıkları oluşturmadan derz doldurulur. Uygulamadan hemen sonra sabunlu suya batırılmış bir spatula veya benzeri bir aparat ile mastik düzeltilir.
- Taze, henüz kurumamış mastik, etilasetat ve benzeri çözücülerle temizlenebilir. Aynı durum, çalışma aletleri için de geçerlidir. Kurumuş mastik ise sadece mekanik olarak temizlenebilir.

DİKKAT!
- Yanıcı solventler içerir, bu yüzden kapalı alanlarda, uygulama esnasında havalandırma yapılmalı, yakınında sigara içilmemelidir. Gözlere ve yumuşak dokulara temasına engel olunmalı, temas halinde bol su ile durulanmalıdır.

 

 

 

Katalog indir
Teklif iste
Uygulama Talebi
Videolar

 

 


ORCAP YALITIM © 2012 • kullanım kosulları