Ceresit CS330

Bilgi talep formu için tıklayın
     
Mastik ve Köpükler
 
Poliüretan Köpük

TANIMI
- Nemle kürleşen çok amaçlı ekonomik poliüretan köpük.

UYGULAMA ALANLARI
- Kapı ve pencere kasalarının sabitlenmesinde ve boşlukların doldurulmasında, elektrik tesisatlarının, sıcak ve soğuk su borularının yalıtımında, büyük çatlak ve boşlukların kapatılmasında kullanılır. Malzeme yapıştırma, dolgu ve yalıtım amaçlı kullanılabilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI
- Her inşaat malzemesine yapışır (Polietilen, poliproplen, silikon ve PTFE hariç)
- Sertleşen köpük kesilebilir, zımparalanabilir, boyanabilir, üzerine harç sürülebilir ve sıvanabilir.
- Her türlü hava şartlarına ve buhara dayanıklıdır
- Isı kaybını önler

UYGULAMA
- Uygulama yapılacak yüzey; toz, yağ ve kirden arındırılmış olmalıdır. Bulaşmaması istenen yüzeyler maskeleme bandı ile kapatılmalıdır.
- Kullanılacağı yüzey su püskürtülerek nemlendirilmelidir.
- Tüp ters çevirilerek 20 ? 30 kez çalkalanmalıdır.
- Dozaj tetiği yerleştirilmeli, köpük yüzeye aerosol tüp baş aşağı tutularak sıkılmalıdır. Düşey yüzeylerde aşağıdan yukarıya doğru uygulanmalıdır.
- Bu ürün 5°C üzerindeki sıcaklıklarda kullanıldığında tam performans gösterir. Bu sıcaklığın altında kullanılan ürün tam performans göstermeyebilir.

DİKKAT!
- Kullanım sırasında köpü¤ün ciltle temas etmemesine dikkat edilmelidir. Kullanırken eldiven takılmalıdır. Ciltle teması halinde derhal doktora başvurulmalıdır. Tüp yanıcı gaz içerdiğinden çalışma sırasında ortam iyice
havalandırılmalı, açık alev çıkarılmamalı ve elektrikli ekipman kullanımından kaçınılmalıdır. Tüp direk güneş ışınından, 50°C nin üzerindeki sıcaklıklardan ve her türlü ısı kaynağından uzak tutulmalıdır. Tüp kesinlikle delinmemelidir.

 

 

 

Katalog indir
Teklif iste
Uygulama Talebi
Videolar

 

 


ORCAP YALITIM © 2012 • kullanım kosulları