Studor Trap-Vent

Bilgi talep formu için tıklayın
     
Studor Havalık Çözümleri
 
Tekil ünitelerden küçük tesisat gruplarına kadar havalandırmada etkin çözümler.

STUDOR Trap-Vent 

 

Ürün

STUDOR Hava alma şapkalarının benzersiz tasarımı, yüksek maliyetli çatı delinmesi ve havalık borusu döşemesi ihtiyacını ortadan kaldırır. Sifonlardaki su perdesinin korunmasını sağlar. 
 

STUDOR Trap-Vent, otomatik hava alma şapkası ile birleştirilmiş, 5cm su perdesi olan bir lavabo sifonudur. Bu yapısı ile ekstra havalık hattı ihtiyacını azaltarak konvansiyonel sifonların yerini alır. Havalık sistemi için ideal olup, tesisatı bitmiş binalarda problem çözücü rol oynar. STUDOR Trap-Vent, sistemin havalandırma gereksinimini azaltarak maliyeti düşürdüğü gibi drenaj sisteminin performansında da büyük artış sağlar. Trap-Vent, konvansiyonel havalık gereksinimi olmadan bütün bina tesisatını havalandırabilen STUDOR sisteminin bir parçasıdır. Tek yönlü bir valf olarak, Trap-Vent, pis su hattında sifonaj olduğunda, ortamdaki havanın pis su tesisatına girmesine izin verir. 

 
Avantajları 
STUDOR  Trap-Vent, pis su hattındaki kokuların herhangi bir tavan ve duvar delme işlemi yapılmaksızın giderilmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Lavabo sifonuna entegre otomatik hava alma şapkası ile tesisatı bitmiş binalarda performans ve anında çözüm sunar.  
Drenaj sisteminde oluşan sifonaj sesini keser.
Kompakt tasarımı sayesinde yeterli hacim bırakılmamış alanlarda rahatlıkla kullanılır.
Uzun havalık tesisatının yerini alarak malzeme ve işçilikten tasarruf sağlar.
Şık tasarımlı. Estetiğin önemli olduğu dizayn edilmiş alanlarda şık tasarımıyla estetiği bozmaz. 
Yangın önleme cihazları kullanılması ihtiyacını azaltır borulardaki "baca etkisi"ni önler, olası yangınların katlar arasından yukarıya geçi tehlikesini azaltır.
Mühendisler, mimarlar ve profesyonel tasarımcılar için tasarımda daha yüksek esneklik sağlar.
Gereksiz çatı ve duvar delinmesini ortadan kaldırdığı için olası su sızıntısı riskini önler. 
Kanalizasyondan gelen pis kokunun binanın içine ve çevresine yayılmasını engeller.
Montajı ve bakımı kolaydır.
Monte edildiği sıhhi tesisat sisteminin ömrüne eş değer kullanım ömrüne sahiptir. Uzun kullanımlar ve sürekli açma - kapama sızdırmazlığı etkilemez. 
 
Montaj
STUDOR Trap-Vent, su basma seviyesinin 100cm altına kadar takılabilir. İçine hava alabileceği, ulaşılabilecek noktalarda dik şekilde monte edilmelidir. Ø32 1¼”  ve Ø40 1½” lik borulara uygundur.

 

Hakkımızda
STUDOR, pis su drenaj hattı havalandırmasında dünya lideridir. 30 yılı aşkın tecrübe, eşsiz bilgi birikimi ve uzmanlığı ile geliştirilen STUDOR ürünleri en sıkı şartları dahi rahatlıkla karşılar. STUDOR, dünyanın birçok ünlü binasında, bitmiş ve devam etmekte olan inşaat projelerinde kendini kanıtlamıştır.
 

 

 

 

 

Katalog indir
Teklif iste
Uygulama Talebi
Videolar

 

 


ORCAP YALITIM © 2012 • kullanım kosulları