Studor Maxi-Filtra

Bilgi talep formu için tıklayın
     
Studor Havalık Çözümleri
 
Aktif Karbon Filtreli Hava Alma Valfi

STUDOR Maxi-Filtra

 

Ürün

Maxi-Filtra, drenaj sistemi tarafından oluşturulan kötü kokuları yok etmek için dizayn edilmiş bir aktif karbon filtreli hava alma valfidir. Harici kullanım için, çift yönlü olarak havalandırma görevi yapar, her iki yöndede havayı filtre eder. Özellikle foseptik çukurların havalandırma bacaları üzerine monte edilebilir.Açık havalandırma borusu olan binalarda, bina yönetmeliklerinin bu boruları, bina drenaj sistemine dahil edilmesine karar verdiği durumlarda Maxi-Filtra kullanılarak, kötü kokunun bina içine ve çevresine yayılması engellenmiş olur. Maxi-Filtra en iyi sonuçlar için STUDOR Hava alma valfleri ile birlikte kullanılmalıdır.  
 
Avantajları
Kanalizasyondan gelen pis kokunun bina içine ve çevresine yayılmasını engeller.
Havalık problemlerini çözmek amacıyla mevcut tesisata uygulanabilir.
Kötü hava şartlarına dayanıklıdır. (-20°C - +60°C)
Septik tanklara atılan koku giderici maddelerin kullanılmalarına gerek kalmaz.
Montajında uzman gerektirmez.
Karbon filtrenin periyodik değişimi haricinde bakım gerektirmez.
Mühendisler, mimarlar ve profesyonel tasarımcılar için tasarımda yüksek esneklik sağlar. 
 
Aksesuarlar
STUDOR Maxi-Filtra, standart olarak karbon filtre ve bağlantı elemanı ile sunulmaktadır. Maxi-Filtra, bağlantı elemanı olmadan 90mm, bağlantı elemanı ile birlikte 75mm/110mm ebattaki borulara monte edilebilmektedir.Yenilenebilir karbon filtre düzenli aralıklarla değiştirilmelidir.  
 
Montaj
STUDOR Maxi-Filtra, yatay veya dikey olarak, erişilebilir harici bir konuma monte edilebilir. Uzman gerektirmez. Maxi-Filtra genellikle boru içerisine itilerek monte edilir. Asgari iki yılda bir karbon filtresi değiştirilmelidir. Yüksek doygunluğa sahip kokuların olduğu yerlerde, koku dikkate değer seviyeye geldiğinde karbon filtre daha sık değiştirilmelidir.
 
Hakkımızda
STUDOR, pis su drenaj hattı havalandırmasında dünya lideridir. 30 yılı aşlın tecrübe, eşsiz bilgi birikimi ve uzmanlığı ile geliştirilen STUDOR ürünleri en sıkı şartları dahi rahatlıkla karşılar. STUDOR, dünyanın birçok ünlü binasında, bitmiş ve devam etmekte olan inşaat projelerinde kendini kanıtlamıştır.
 

 

 

 

 

Katalog indir
Teklif iste
Uygulama Talebi
Videolar

 

 


ORCAP YALITIM © 2012 • kullanım kosulları