PU Köpük Temizleyici

Bilgi talep formu için tıklayın
     
Astarlar
 
Tek komponentli, solvent bazlı PU köpük temizleyicisidir.

 

 

PU Köpük Tabancasının içindeki tamamen sertleşmemiş PU köpük artıklarının temizlenmesi, PU köpük uygulaması sırasında istenmeyen yerlere bulaşan artıkların temizlenmesi (plastik, boyalı veya cilalı yüzeyler gibi solventlere duyarlı yüzeylerde kullanmadan önce küçük bir alanda deneme yapınız).

 

UYGULAMA

PU köpük uygulaması sırasında uygulama alanında kalmış, istenmeyen yerlere ve uygulama aletlerine bulaşmış taze PU köpük (fazla kısmı mekanik olarak alındıktan sonra) PU Köpük Temizleyicisi'nin püskürtme aparatı yardımıyla püskürtülerek temizlenir. Temizlenecek yüzey solvente duyarlıysa önceden küçük bir alanda deneme yapılmalıdır.

Tabanca Temizlenişi: PU köpük tüpü tabancadan sökülür, PU Köpük Temizleyici tabancaya vidalanır, temizleyicinin erittiği artıklar tabanca yardımıyla bir kaba püskürtülür (kabın temizleyicinin etkisine dayanıp dayanmayacağı önceden tespit edilmelidir), tabancadan artık çıkmamaya başladığı anda temizlik işlemi bitmiştir, tüp sökülüp serin ve havadar bir yere bırakılır.

 
 

DİKKAT

 

 

 

Son derece kolay tutuşur. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutulmalıdır. Yutulduğu takdirde hemen doktora başvurulup tüp ya da etiket gösterilmelidir. Havadar bir mekanda muhafaza edilmelidir. Güneş ışınlarından korunmalı 50°C'den yüksek ısıya maruz bırakılmamalıdır, delinmemelidir, akkor veya alev halinde bir cisme doğru sıkılmamalıdır, her türlü ısı kaynağından uzak tutulmalıdır.

 

 

 

 

Katalog indir
Teklif iste
Uygulama Talebi
Videolar

 

 


ORCAP YALITIM © 2012 • kullanım kosulları