Hakkımızda

     
 
Grubumuz 1979 yılından bu yana yalıtım ve yapı çözümleri konularında faaliyet göstermektedir. 70'li yılların sonlarında, yalıtım Türkiye'de henüz gelişmemiş bir konu olmasına rağmen, ilk firmamız olan Orçap Yalıtım Ltd, bu konuda faaliyetlerine başlamıştır. Orçap Yalıtım, Türkiye'de yalıtım bilincinin gelişmesi, kaliteli ürün kullanımının yaygınlaşması için günümüze kadar çalışmalarını sürdürmüş, birçok yeni ürün ve sistemi inşaat sektörüne kazandırmıştır.

Grubumuz 1979 yılından bu yana yalıtım ve yapı çözümleri konularında faaliyet göstermektedir.

70'li yılların sonlarında, yalıtım Türkiye'de henüz gelişmemiş bir konu olmasına rağmen, ilk firmamız olan Orçap Yalıtım Ltd, bu konuda faaliyetlerine başlamıştır. Orçap Yalıtım, Türkiye'de yalıtım bilincinin gelişmesi, kaliteli ürün kullanımının yaygınlaşması için günümüze kadar çalışmalarını sürdürmüş,  birçok yeni ürün ve sistemi inşaat sektörüne kazandırmıştır. 

1995 yılında, E-5 Pendik'de, 3,500 m2 alana kurulu yeni mağaza ve ofis binamız hizmete girmiştir. Eş zamanlı olarak dağıtım, toptan satış ve taahhüt  faaliyetlerimizi yürütmek üzere Yapı Servis Ltd ailemize katılmıştır. 

2003 yılında İzola İzolasyon Ltd kurulmuş ve taahhüt işimiz İzola bünyesinde yürütülmeye başlanmıştır.

 

 

 

Katalog indir
Teklif iste
Uygulama Talebi
Videolar

 

 


ORCAP YALITIM © 2012 • kullanım kosulları