Intrasit Poly C1 54Z

Bilgi talep formu için tıklayın
     
Su İzolasyonu
 
Çatlak köprüsü sağlayan, çift komponentli, 1.5 - 5mm arasında kalınlık oluşturabilen, seramik altında kullanıma uygun likit su yalıtım membranı

ÖZELLİKLER

INTRASIT Poly-C1 54Z polimer-çimento esaslı, yüksek oranda yapışma gücüne sahip, yoğun kıvamlı bir likit su yalıtım membranıdır. İki kompenentin birbirine karışması ile yüzeye yayılabilen PPC (polimer çimentolu beton) harcı haline gelir. Fırça ile sürülebilir kıvam için %1 oranında su eklenmelidir. INTRASIT Poly-C1 54Z  5mm kalınlıkta uygulanması durumunda  bile çatlama ve gerilmeye maruz kalmadan tamamen kürlenir.

- Kılcal çatlakları köprüler

- Basınçlı suya karşı geçirimsizdir

- Düşük sıcaklıklarda dahi esnektir.

- Genel amaçlı kullanıma uygundur

- Tek katta 5 mm kalınlığa kadar uygulanabilir. 

 

UYGULAMA

INTRASIT Poly-C1 54Z toprak altı ve toprak üstünde beton, sıva ve tuğla duvar yüzeylerde, ayrıca iç ve dış mekanlarda direkt seramik altında kullanıma uygundur. Duvar yatay kesitlerinde, yükselen suyun durdurulması amacıyla da kullanılabilir. Yatay veya ara yüzeylerin yalıtılmasında, subasman yüzeylerinin sıçrayan sulara karşı karunmasında ve toprak temaslı olanlar dahil olmak üzere beton yüzeylerin tüm satıhlarının yalıtılmasında da kullanılır. Bina temellerinde ve izolasyonlu duvar panellerinin sıçrayan sulara karşı korunması için de uygundur. INRASIT Poly -C1 54Z toprakta bulunan yıpratıcı maddelere karşı dirençlidir. İyi UV dayanımı sayesinde dış hava şartlarına açık beton yüzeylerde karbonatlaşma inhibitörü olarak kullanılabilir.

 

UYGULAMA ALANLARI 

- Beton, sıva, tuğla yüzeylerde

- Nemli ve ıslak hacimler (duş, banyo vb.)

- Balkonlar, teraslar, verandalar, yürüme alanları

- Toprak temaslı beton yüzeyler

 

 

 

Katalog indir
Teklif iste
Uygulama Talebi
Videolar

 

 


ORCAP YALITIM © 2012 • kullanım kosulları