Studor ürünleri herhangi bir bina pis su tesisatının havalandırılmasına, yenilikçi, kanıtlanmış ve tercih edilebilir bir yol sunar; tesisatı etkili şekilde havalandırıldığı için sifonlardaki suların vakum ile çekilmesini engelleyerek kötü kokuların bina içine yayılmasını önler. Studor ürün gamındaki Maxi Vent, Mini Vent, Maxi Filtra, Combi Siphon, Trap Vent, Tec Vent, Chem Vent ve PAPA (pozitif basınç regülatörü) ile ilgili bilgi almak için teknik servisimiz hizmetinizdedir.
Studor ürünlerinin birçok avantajı vardır:
 
-Uzatılmış havalık borusunun yerini alarak malzeme ve montaj maliyetlerinde tasarruf sağlar.
-Yangın önleme cihazları kullanılması ihtiyacını azaltır; borulardaki "baca etkisi"ni önler, olası yangınların katlar arasında yukarıya geçme tehlikesini azaltır.
-Özel tasarımlı sistemi, iç mekanizmayı, dışarıdan girebilecek haşereye ve yabancı  maddelere karşı korur. Bunu sadece Studor sunar!
-Gereksiz çatı ve duvar delinmesini ortadan kaldırdığı için olası su sızıntısı riskini önler.
-Kanalizasyondan gelen pis kokunun binanın içine ve çevresine yayılmasını engeller.
-Mühendisler, mimarlar ve profesyonel tasarımcılar için tasarımda daha yüksek esneklik sağlar.
-Kötü hava şartlarına dayanıklıdır.
-Aşırı soğuklarda karşılaşılabilecek don tehlikesinden, kuşlardan ve yuva yapan hayvanlar sebebiyle havalığın görevini yapamama ihtimali yoktur.
-Çatılarda karın kayması sonucu havalıkları kopartma ihtimali yoktur. Çünkü Studor havalıklarının çatının üstüne çıkmasına gerek yoktur.
-Çatıdan çıkan boru sayısının azaltıldığı için olası sızıntı durumlarının ihtimali azalır.
-Aşırı hava şartlarına ve bozulmaya karşı dayanıklı yapı dizaynı ile bakım gerektirmez.
-Monte edildiği sıhhi tesisat sisteminin ömrüne eş değer kullanım ömrüne sahiptir. Uzun kullanımlar ve sürekli açma kapama sızdırmazlığı etkilemez.
 
 

 

 

Katalog indir
Teklif iste
Uygulama Talebi
Videolar

 

 


ORCAP YALITIM © 2012 • kullanım kosulları